Skip Ribbon Commands
Skip to main content

ما نما

​توجه به اقتصاد دانش بنیان و نیاز روز افزون شرکت‌های ایرانی به توسعه ابزار های مدیریتی مدرن، گروهی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تهران و مدیران باتجربه وحقوقدانان مجرب را گرد هم آورد تا با توسعه فناوری های نوین مدیریتی و تولید ابزارهای مدرن تصمیم سازی مدیران، یاری‌رسان حضور قدرتمند آنان در عرصه جهانی شوند.

این هم‌افزایی به توسعه فناوری های ارزیابی سازمانی و تولید خدمات و محصولات مرتبط منجر شد که پایه و اساس بیش از 30 خدمت ارزیابی شرکت را در حال حاضر تشکیل می دهدکه اکثر آنها جزو خدمات انحصاری این شرکت بشمار می روند.

سبد خدمات ارزیابی سازمانی شرکت تکچی در حال حاضر کلیه نیاز های مدیران سازمان ها را در مورد ارزیابی فرایند های سازمانی و همچنین ارزیابی عملکرد سازمان براورده می کند و با اندازه گیری حدود 900 پارامتر گزارشات دقیقی از وضعیت سازمان ارایه می دهد.

کلیه خدمات ارزیابی شرکت تکچی بر اساس مدل های توسعه یافته بومی و مبتنی بر آخرین دستاورد های دانش مدیریت و در قالب گزارشات تحت وب و بصورت تمام گرافیکی ارایه می گردندو مدیران محترم سازمانها در هر زمان و مکان بدون استفاده از سخت افزار یا نرم افزار خاصی می توانند آنها رادر صفحات امن و اختصاصی شرکت خود مشاهده نمایند. همچنین با توجه به اینکه تکچی از بانک اطلاعاتی اختصاصی و تمام ایرانی خود استفاده می کند می توانند وضعیت خود را در هر فرایند با شرکت های مشابه، رقیب یا بهترین های صنعت خود مقایسه نمایند.

ارزیابان مجرب شرکت تکچی همگی از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های معتبر کشور می باشند که پس از طی دوره آموزشی ویژه و کسب تجربه ارزیابی حداقل 100 شرکت انتخاب شده اند تا بتوانند کیفیت خدمات ارزیابی را مطابق با استاندارد های بالای تکچی به انجام رسانند.

شرکت تکچی در طول سه سال گذشته افتخار ارایه بیش از 900 خدمت ارزیابی به حدود 300 شرکت ایرانی را داشته است و هم اکنون کارگزار امین سازمان های معتبری همچون معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پارک فناوری پردیس، پژوهشگاه نیرو، کریدور صادرات، صندوق توسعه فناوری های نوین و همراه مطمین چند صد شرکت معتبر ایرانی می باشد.